Sukces!

Wiadomość została wysłana!

Wystąpił błąd!

Wystąpił błąd. Spróboj ponownie później.

Najem

Wolisz wynająć niż kupić?

A może chcesz przetestować aparat przed podjęciem decyzji? Oferujemy najem zaawansowanych technologicznie urządzeń
- prosto, od ręki i na komfortowych warunkach. Wynajmij i korzystaj z wysokiej klasy sprzętu z niezawodnym serwisem, ubezpieczeniem oraz szkoleniem w pakiecie!

Dla kogo?

Dla wszystkich, którym zależy na pełnej kontroli kosztów
i dostępie do wysokiej klasy sprzętu bez konieczności zaciągania zobowiązań finansowych.

Dlaczego warto?

  • Zero wkładu własnego i dodatkowych kosztów poza kosztem raty!
  • Z nowego aparatu korzystasz bez kaucji.
  • W cenie raty masz wszystko: użytkowanie, przeglądy serwisowe
    i aktualizacje, materiały eksploatacyjne, ubezpieczenie, pomoc techniczną oraz aparat zastępczy na wypadek awarii.
  • Przy podpisaniu umowy najmu dodatkowe szkolenie do wyboru.
  • Kwota najmu stanowi koszt działalności firmy.
  • Po zakończeniu umowy możliwość wykupu aparatu lub zawarcia umowy na nowy aparat.
  • Nie musisz martwić się sprzedażą używanego sprzętu.

Odkryj legendarną niezawodność aparatów w naszej ofercie:

Philips Affiniti 70
Philips
Affiniti 70
Philips Clearvue 850
Philips
Clearvue 850
SonoScape S20
SonoScape
S20
SonoScape S8 Expert
SonoScape
S8 Expert
Hitachi Aloka V60
Hitachi
Aloka V60
Hitachi Aloka V70
Hitachi
Aloka V70
z głowicami: conweks, linia, endo, kardio

Formularz kontaktowy

Niniejszym, wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez MIRO sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, Euro Medical Finance sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie oraz USG Trener sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej z skrócie jako Administrator danych), zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) (Dz.Urz.UE.l nr 119, str. 1) w celu przesyłania mi na adres poczty elektronicznej, oraz numer telefonu informacji marketingowych, a także bezpośredniego kontaktu telefonicznego w celu marketingowym oraz na profilowanie przez Administratora danych moich danych osobowych w celu przedstawienia mi zindywidualizowanej oferty, reklamy i promocji. Jednocześnie jestem świadomy/a, iż w/w podmioty są administratorami moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Administratora danych współpracującym z nim podmiotom trzecim.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Administratora danych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2017 r. poz. 1219 j.t. z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących Administratora danych zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 j.t. z późn. zm.)

*pola obowiązkowe

Klauzula informacyjna

Dane osobowe będą wykorzystywane na podstawie udzielonej zgody, w celu marketingowym polegającym na przesyłaniu na wskazany adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych - reklam, informacji o ofertach, promocjach towarów i usług Administratora danych oraz na bezpośrednim kontakcie telefonicznym w celu przedstawienia ofert, reklam i promocji oraz na profilowaniu danych w celu przedstawienia zindywidualizowanej oferty, reklamy i promocji. Podanie danych jest dobrowolne i nie jest niezbędne dla zawarcia i wykonania umów z Administratorem.

Osobie udostępniającej danej przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zgodę można składając oświadczenie do Administratora Danych za pośrednictwem poczty, poczty elektronicznej, telefonicznie (dane teleadresowe podane na stronach internetowych: www.miro-med.pl, www.euromedicalfinance.pl, www.usgtrener,pl).

Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania udzielonej zgody.

Dane mogą być udostępnione podmiotom, którym Administrator danych zleca wykonanie usług marketingowych w imieniu i na swoją rzecz.