Sukces!

Wiadomość została wysłana!

Wystąpił błąd!

Wystąpił błąd. Spróboj ponownie później.

Finansowanie

Finansujemy zakup sprzętu medycznego oraz inne potrzeby publicznych, niepublicznych i prywatnych placówek i gabinetów.

Oferujemy finansowanie w formie pożyczki, leasingu finansowego lub leasingu operacyjnego. Analiza potrzeb Klienta pozwala nam zaproponować najbardziej korzystną finansowo opcję.

Pożyczka

Chcesz zyskać środki finansowe, oszczędzić na kosztach,
a spłatę przesunąć na później?
Oto Free-Med – jedyna na rynku pożyczka z odroczonym
terminem spłat.

01

Dla kogo?

To rozwiązanie najbardziej korzystne dla firm niebędących płatnikami VAT oraz tych, które ubiegają się o dotacje unijne.

Dlaczego warto?

 • To Ty zostajesz właścicielem finansowanego przedmiotu.
 • Część odsetkowa każdej raty stanowi koszt uzyskania przychodu. Kosztem jest również amortyzacja (standardowa lub jednorazowa po spełnieniu odpowiednich warunków).
 • Pożyczka umożliwia ubieganie się o dotacje unijne.
 • Raty pożyczki są zwolnione z podatku VAT.
 • To jedyna pożyczka dla branży medycznej z odroczonym terminem spłat!

Leasing finansowy

Chcesz szybko sfinansować swoje plany, ale nie spieszyć się z ich spłatą, którą dopasujesz do Twoich planów i możliwości?
Zdecyduj się na leasing finansowy, a my zajmiemy się resztą.

02

Dla kogo?

Rozwiązanie dla firm będących płatnikami VAT i dla Klientów poszukujących elastycznych rozwiązań czasowych, dopasowanych do planów finansowych oraz budżetu.

Dlaczego warto?

 • Do wartości zakupionego sprzętu medycznego doliczany jest podatek VAT
  w wysokości jedynie 8%
  (zamiast 23%).
 • Możesz dokonywać odpisów amortyzacyjnych przedmiotu leasingu,
  które wchodzą w koszty.
 • Masz możliwość odpisania w koszty części odsetkowej od raty leasingowej.
 • Raty pożyczki są zwolnione z podatku VAT.
 • Po zakończeniu umowy sprzęt staje się Twoją własnością.

Leasing operacyjny

Wyposażyłeś gabinet, ale przydałby Ci się samochód? Mamy dla Ciebie ofertę leasingu operacyjnego na zakup nowego auta i innych środków trwałych.

Ta najpopularniejsza forma leasingu polecana jest dla sfinansowania zakupu środków trwałych z 23% podatkiem VAT – takich, jak na przykład samochód.

03

Jak to działa?

 • Spłacając raty leasingowe, jesteś użytkownikiem samochodu (lub innego sprzętu).
 • Jego właścicielem jest firma leasingowa, po której stronie leży także amortyzacja.
 • Dokonana przez Ciebie wpłata własna, a także wszystkie raty (czynsze) stanowią koszty działalności Twojej firmy.
 • Po zakończeniu umowy możesz dokonać korzystnego wykupu sprzętu (na odrębną fakturę sprzedaży). Wysokość kwoty wykupu jest uzależniona od długości umowy
  – na przykład po 3 latach użytkowania wynosi 1%.

Formularz kontaktowy

Niniejszym, wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez MIRO sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, Euro Medical Finance sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie oraz USG Trener sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej z skrócie jako Administrator danych), zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) (Dz.Urz.UE.l nr 119, str. 1) w celu przesyłania mi na adres poczty elektronicznej, oraz numer telefonu informacji marketingowych, a także bezpośredniego kontaktu telefonicznego w celu marketingowym oraz na profilowanie przez Administratora danych moich danych osobowych w celu przedstawienia mi zindywidualizowanej oferty, reklamy i promocji. Jednocześnie jestem świadomy/a, iż w/w podmioty są administratorami moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Administratora danych współpracującym z nim podmiotom trzecim.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Administratora danych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2017 r. poz. 1219 j.t. z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących Administratora danych zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 j.t. z późn. zm.)

*pola obowiązkowe

Klauzula informacyjna

Dane osobowe będą wykorzystywane na podstawie udzielonej zgody, w celu marketingowym polegającym na przesyłaniu na wskazany adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych - reklam, informacji o ofertach, promocjach towarów i usług Administratora danych oraz na bezpośrednim kontakcie telefonicznym w celu przedstawienia ofert, reklam i promocji oraz na profilowaniu danych w celu przedstawienia zindywidualizowanej oferty, reklamy i promocji. Podanie danych jest dobrowolne i nie jest niezbędne dla zawarcia i wykonania umów z Administratorem.

Osobie udostępniającej danej przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zgodę można składając oświadczenie do Administratora Danych za pośrednictwem poczty, poczty elektronicznej, telefonicznie (dane teleadresowe podane na stronach internetowych: www.miro-med.pl, www.euromedicalfinance.pl, www.usgtrener,pl).

Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania udzielonej zgody.

Dane mogą być udostępnione podmiotom, którym Administrator danych zleca wykonanie usług marketingowych w imieniu i na swoją rzecz.